Току-що коментарите в този блог удариха 1900. До достигане на заветното число 2000, когато ще дам своята награда на автора на юбилейния коментар, остава още малко.
Уточнявам, че ако 2000-ия коментар се окаже мой или спам, няма да се брои и наградата ще отиде при следващия.
Щастлив съм още да отбележа, че общият брой посещения на този блог вчера надхвърли 100 000, което за около година и половина, за един аматьор като мен, си е добро постижение. Днес, активността е доста добра – над 10 000 посещения на месец и продължава да расте. Надявам се да продължавам да съумявам да ви предлагам интересни и провокативни теми, като петъчните притчи, мини-сагите и въпроса „За какво бихте продали душата си?„, и да не ви разочаровам, когато пусна рекламите 🙂
Обичам ви!
Ако харесвате моите статии или моя стил на писане, ако това, което публикувам, ви е интересно, забавно или пък ви дразни, за да си гарантирате, че няма да изпуснете публикация, абонирайте се напълно безплатно за съдържанието на този блог чрез RSS фийд или по имейл.




Тази награда да не е като старите китайски награди- ръкостискане с Председателя Мао?
По-скоро снимка с кучето на ротния 🙂
Бай Апостоле, гледам, че активно си започнал да коментираш, значи наградата си заслужава. 🙂 Давай, има още по-малко от 90 коментара до заветната цел!
Бързо нараства бройката. Не съм фен на Ози Озбърн, но както се казва никога не е късно да му стана, или пък поне да му дам шанс покрай книгата 😉
Ще се опитам да съм конструктивен в коментарите с опитите за спечелване на наградата за 2000-ия коментар 🙂